אינסטלטור בירושלים - מדריך לבדיקה פשוטה של מערכת האינסטלציה שלכםמדריך לבדיקה פשוטה של מערכת האינסטלציה שלכם.

ברזים דולפים

זה אולי לא נראה כמו הפסד גדול של מים או כסף, אבל ברזים דולפים יכולים למעשה לעלות בהרבה מאוד כסף בחשבון המים חודשי שאתם מקבלים. אם אתם רוצים הוכחה ולראות במו עיניכם כמה ברז דולף יכול לגרום לבזבוז מים ולנפח לכם את החשבון, פשוט הניחו דלי כל הלילה מתחת לברז המדובר ובדקו את כמות המים המבוזבזת.

לחץ מים נמוך

לחץ מים נמוך בברזים או במקלחות יכול להצביע על סתימה או הצטברות משקעים בראש המקלחת, או בעיה רצינית יותר עם קווי אספקת המים לבית שלכם. אם אתם נתקלים בבעיית לחץ מים נמוך בכל ברזי הבית, אז אתם צריכים להזמין אינסטלטור בירושלים- אינסטלטורים בירושלים כדי לוודא שאין איזה פיצוץ בצנרת.

פיצוצי צנרת

ברז דולף הוא דבר בפני עצמו. אבל פיצוץ בצנרת הוא משהו אחר לגמרי. זאת בדרך כלל בעיה יותר מורכבת ויותר חמורה הדורשת עבודה רבה לתקן. אם אתם רואים כתמים של רטיבות על הקירות, תקרות או בחדר מדרגות, אז סביר להניח שאת צריכים לתקן או להחליף את הצינור שעובר שם לפני שיגרם נזק רציני יותר. שימו לב  גם למשטחים בתקרה או בקירות לסימני טחב אשר יכולות להעיד על מים עומדים (ודליפה).

קורוזיה בצנרת

קורוזיה בצנרת המים יכולה לזהם את המים או אפילו לפגום בצנרת שלכם. אם אתם רואים כתמים ירוקים, צהובים או כתומים סביב ברזים וצינורות אספקת המים כדי להחליף את הברזים והצינורות האלה.

אטימה-במיוחד באיניגרה.

בדוק את איטום באיניגרה ומסביב למקלחות הכיורים והשירותים. הקפידו להחליף כל אטימה פגומה או רופפת כדי למנוע דליפות.