אינסטלטור בירושלים - הקיץ בירושלים


המעבר מתקופת האביב לתקופת הקיץ היא מרגשת. אבל בתקופה הזאת גם הזמן לוודא שאין בעיות במערכות האינסטלציה , הביוב וניקוז שלכם. הנה כמה טיפים לבדיקת הבית והכנתו למזג אוויר חם, לחסכון בכסף ובאנרגיה.
כשיותר כיף לנו מחוץ לבית פירוש הדבר שיש לנו בגדים מלוכלכים יותר. הקפידו לבדוק את צנרת מכונת הכביסה לקיפולים, נזילות או סדקים ובדקו את מסנן מכונת הכביסה ( אם קיים ) באופן קבוע. כמו כן, הזיזו את מכונת הכביסה לפחות חמישה סנטימטרים מהקיר כדי למנוע קיפולים ונזקים לצנרת כניסת המים וניקוז המים. השתדלו לא  לצאת מבתיכם בזמן שמכונת הכביסה פועלת וללא השגחה. מומלץ להחליף את צינורות מכונת הכביסה כל שלוש שנים בעלות כספית נמוכה יחסית.
היזהרו ממה שאתם שופכים בתוך כיור המטבח שלכם לאחר בישול עם שמנים. בטיפים הקודמים דיברנו על כך. רוב צנרות הניקוז אינם מסוגלים לטפל בחתיכות גדולות של מזון המגיעים אליהם ועקב כל יכולים לגרום לסתימות בגלל ששומנים אלו נצמדים לדופן הפנימי של הצנרת. אם אכן שפכתם שומנים לתוך ניקוז הכיור הפעילו את ברז מים החמים בפתיחה מלאה במשך 25 שניות לשטוף את הצנרת מבפנים. אף פעם לא לשפוך תערובות של מילית כגון תערובת תפוחי אדמה או כדומה לניקוז הכיור כי הם יגרמו לסתימה בעת הוספת מים.
לא לשכוח לכבות דודים ומערכות חימום מים שונות כאשר אתם יוצאים לחופשה ארוכה. חסכו כסף ואנרגיה בזמן החופשה שלכם.
סתימות בקווי ביוב שכיחים בעונה זאת של השנה בגלל  שמי הגשמים מתנקזים ועלולים לחדור לצנרת הביוב דרך סדקים. עץ חדש שמצמיח שורש מעונת האביב יכול לגרום לבעיות ולסתימות בצנרת הביוב  עקב שורשיו החדשים שנמשכים לעבר קו הביוב כמקור של תזונה ( מים ). בקשו  מהאינסטלטור שלכם לבדוק את צנרת קווי הביוב שלכם וליידע אתכם אם יש בעיה בקווי ביוב או אם כבר הנזק התרחש. בכל מקרה האינסטלטור שלכם יוכל לתת עצה של האפשרות העומדות לטיפול הטוב ביותר עבור ניקוי ותיקון צנרת הביוב.
נשמח תמיד לעמוד לשירותכם, מור אינסטלציה חימום ומיזוג – אינסטלטור בירושלים.